Drodzy klienci z powodu pandemii COVID-19 firma Puma-line wprowadza kilka zmian w zasadach międzynarodowego transportu osób oraz przesyłek. Wiem i zdaję sobie sprawę, że klienci dalej potrzebują podróżować i podawać paczki, przesyłki, itd.

Proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami i stosowaniem się do nich.

Wszystko w trosce o Wasze i Nasze BEZPIECZEŃSTWO.

Bus został wyposażony w przezroczystą ścianę oddzielającą przestrzeń pasażerską od przestrzeni kierowcy. Zabieram maksymalnie 4 osoby, fotele rozstawione maksymalnie szeroko by zapewnić minimum 1 metr bezpiecznej odległości między pasażerami. Zapewniam na chwilę obecną płyn do dezynfekcji rąk i maski jednorazowe. Auto po powrocie każdorazowo jest poddawany „ozonowaniu”.

Apeluję by na przejazd zapisywały się osoby które, nie podejrzewają u siebie żadnych kontaktów z osobami zarażonymi koronawirusem w przeciągu ostatnich 5 dni przed planowanym wyjazdem. Zabieram tylko osoby które nie mają objawów takich jak : kaszel, duszności, bóle głowy i podwyższoną temperaturę ciała. Każdy klient będzie miał mierzoną temperaturę ciała przed podróżą w celu minimalizacji ryzyka i by nie narażać współpasażerów na zarażenie.

Pasażerowie wracający z zagranicy będą zobowiązani wypełnić „kartę pasażera” dostępną tutaj lub podczas podróży w busie (karta dostępna u kierowcy).

Pasażerowie opuszczający Polskę są zwolnieni z powyższej karty.

Podczas podróży należy zachować wszystkie wytyczne:

  • Przestrzegać higieny kaszlu i oddychania. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką – jak najszybciej wyrzucić chusteczkę do zamkniętego kosza i zdezynfekować ręce środkami na bazie alkoholu (min. 60%).
  • Zwrócić szczególną uwagę na rekomendacje, aby NIE dotykać dłońmi okolic twarzy zwłaszcza ust, nosa i oczu.
  • Nie obawiać się zwracać uwagi inny podróżującym, aby nie kasłał i nie kichał w naszym kierunku.

W związku z tym iż, coraz większe zamieszanie i dezinformacja wprowadza nie raz panikę, co zwiększa ilość odwołanych rezerwacji, wymagana jest przedpłata przelewem przed wyjazdem. Dane do przelewu znajdują się w zakładce „kontakt”

Z poważaniem
Andrzej Popławski

busy białystok holandia, białystok holandia, busy z holandii, busy do holandii, holandia busy, busy holandia, busy holandia belgia